Previous Entry Share Next Entry
Лікарні
ЖуЖу
zuzichka

Давно я не була в лікарнях. Вірніше, була минулого року. Але це була приватна клініка, де мені видали бахіли, прийняли в призначений час і мало не цілували ручки. Цього разу їхати так далеко та платити так багато - не мала бажання, тому пішла у звичайну районну лікарню. Вже по телефону, коли я подзвонила в реєстратуру, щоб дізнатись години прийому лікаря, зрозуміла, що треба налаштуватись на треш і просто його пережити.

В черзі було чоловік 20. А лікар, який мав приймати з 14, прийшов близько третьої. Люди у черзі не лише хворі, але й дуже злі. Сварились один з одним, кидались на тих, хто заглядав у кабінет за рецептами, вичитували медсестру та лаялись на лікарку за її спиною. Звичайно, те, що вона запізнилась на годину - це дуже тупо, але обзивати її так, ніби вона їхній найбільший ворог... А потім заходити до неї в кабінет і вірити у те, що вона їм допоможе. Я кілька разів хотіла встати і піти, але згадувала маму, яка так хвилюється за моє здоров'я, і таки дійшла до фіналу. Три години очікування і 10 хвилин слави у кабінеті лікаря. Вислухала, обнадіяла і приписала купу ліків. Вірю в краще! В те, що за пару днів я одужаю, що наші лікарні стануть затишнішими, лікарі отримуватимуть нормальну зарплату, а у людей зникне злість і жовч. В таких умовах вони забувають наскільки прекрасне життя) А воно таке!

Posted via LiveJournal app for iPhone.

Tags:

  • 1
Це вчинок. Я без плеєра і книжки не ходжу. Все те вислухати - треба мати терпіння янгола...
Але стільки ліків, не знаю...(( я згодна мати свого сімейного лікаря, щойно десь осяду. Бажано, аюрведичного.

я не просто застудилась. в мене вже друга хвиля хвороби. я знала, що треба буде вирішувтаи справу радикально)) тому була готова до кількості ліків. рада, що без антибіотиків)

Так, друга хвиля - то інша справа( супер, що без антибіотиків! Особливо "люблю" запивати їх таблетками для порятунку печінки і внутрішньої мікрофлори)) відчуття, що я сама стаю баночкою пігулок.

я взагалі люблю лікуватись мед-лимон-імбир-постільний режим. Якщо є можливість уникнути пігулок - залюбки це роблю. Але відрядження-хвороби-виснаження добряче мене висадило. Зараз єдине бажання - згодна пити все, що скажуть, аби пошвидше одужати)

Одужуй пошвидше! Нехай організм позбудеться разом з хворобою тієї втоми і стресів, і далі допомагає пізнавати цей світ :)

дякую! і ти не хворій)

Дякую! Намагатимуся)

папраўляйцеся хутчэй!

  • 1
?

Log in